Nerimo valdymas

 • Gyvename nerimo amžiuje. Nuolatinis šurmulys, nesibaigiantis informacijos srautas, pastangos neatsilikti nuo kitų, kasdieniai maži ir dideli rūpesčiai - visa tai yra streso dirgikliai. Kai jaučiamės visiškai išsekę, keliaujame atostogų ar užsirašome atpalaiduojančiam masažui, tačiau sugrįžus niekas nepasikeičia. Paroje yra tiek valandų, kiek yra, o darbų ir veiklos krūvis nemažėja. Taip stresas ir nerimas kasdien skverbiasi į mūsų gyvenimą, tačiau norint juos įveikti nereikia sprukti toli nuo namų - tereikia ramybės paieškoti savo viduje. Akimirkai sustoti, išjungti visus prietaisus ir pabūti su savimi tyloje. Metas situaciją perimti į savo rankas. O tam pradžioje puikiai padės mažos smulkmenos: antistresinės gniaužyklės, įkvėpimo suteikiantys lipdukai ar kasdien pildomas dėkingumo dienoraštis, kuris padės savo gyvenime pamatyti pozityvių dalykų ir labiau juos įvertinti. Svarbiausia - noras padėti sau pačiam, aktyvūs veiksmai ir naujų, veiksmingų kasdienių įpročių ugdymas.

  Tapukas ir emocijų kuprinė

  Smagi istorija 3–6 metų vaikams bei jų tėveliams apie emocijas ir jų svarbą.  

  799
  11  Sutaupykite 301
  Natūrali sojų vaško žvakė

  Ramybe spinduliuojanti žvakė iš natūralaus sojų vaško, levandų aromato

  12 
  Dėkingumo rinkinys

  Komplektas dėkingumo ugdymui: dėkingumo žurnalas, dėkingumo lipdukai ir arbatinė rankų darbo žvakutė. 

  12 
  Ramybės rinkinys

  Estetiškas ir turiningas rinkinys emocinei sveikatai ugdyti. Juk meilė sau ir ramybė - pats svarbiausias turtas!  

  23 
  Rinkinys su sojų vaško žvake

  Dovanok sau arba draugui ramybės kupiną rinkinį, skatinantį labiau mylėti save ir pastebėti aplinką

  33 
  Pratimų knygelė "Čia ir dabar"

  Patogi kišeninė dėmesingumo lavinimo pratimų knygelė. Naudinga visuomet turėti su savimi ir kasdien praktikuoti dėmesingumą.

  5 
  Įkvėpimo lipdukai

  Apdovanok ir paskatink save įkvepiančiu lipduku! Net 30 lipdukų, kuriais galite motyvuoti save ar paskatinti aplinkinius. Sukurta suaugusiems, bet tinka ir vaikams.

  4 
  Dėkingumo lipdukai

  Lipdukai dėkingoms mintims ugdyti. Klijuok į dienoraštį, darbo knygą, kalendorių ir užrašyk, už ką esi dėkingas sau, kitiems ar tave supančiam pasauliui.

  4 
  Dėkingumo lapeliai

  Lapeliai dėkingumo užrašams. Tai atskiros kortelės, kurias galima užpildyti savo geriausiu dienos prisiminimu ir dėkingumo mintimis. Vėliau visuomet įdomu peržiūrėti savo užrašus ir prisiminti pozityvius dalykus, kuriuos dažnai tiesiog pamirštame. 

  8 
  Antistresinė gniaužyklė (taškuota)

  Natūralaus lino gniaužyklė - nekaupk nerimo ir streso savyje, o perkelk jį rankomis gniaužydamas šį maišelį, pripildytą medinių kamuoliukų.

  8 
  Antistresinė gniaužyklė (pilka)

  Natūralaus pilko lino gniaužyklė, sukurta nerimui ir stresui valdyti. Gniaužydamas lino maišelį, užpildytą mediniais karoliukais, gali sumažinti viduje susikaupusią įtampą ir greičiau nusiraminti.

  8 
  Antistresinė gniaužyklė (geltona)

  Antistresinė gniaužyklė iš lietuviško geltono lino. Šis rankų darbo gaminys sukurtas tam, kad visuomet būtų šalia, kai reikia nusiraminti ar nukreipti viduje kylantį nerimą.

  8 
  Žurnalas "Mano diena"

  Apžvelk savo dieną, kasdien užpildydamas vos vieną puslapį žurnale. Taip galima puikiai sekti savo mintis, emocijas, patirtis, ugdyti dėkingumą ir geriau pažinti save.

  6 
  Dėkingumo žurnalas

  Jaukaus ir šilto dizaino dėkingumo žurnalas kasdieniam dėkingumo ugdymui. Tik trys punktai per dieną! Pildant žurnalą reguliariai, galima greitai išugdyti naudingą įprotį ir dėkingumo jausmą, natūraliai kylantį viduje.

  6 
 • Produktai, sukurti nerimo ir streso valdymui: dėkingumo dienoraščiai, įkvėpimo lipdukai, dienos apibendrinimo žurnalai, antistresinės gniaiužyklės, taip pat dovanų rinkiniai.